Spartakiada Sportowa UTW - Lańcut - 18.06. 2022 r.

Cel turnieju IX Spartakiady UTW, to propagowanie zdrowego trybu życia, popularyzacja i rozpowszechnianie sportu wśród seniorów. Dlatego też członkowie Przemyskiego UTW 18 czerwca 2022 roku brali udział w rozgrywkach sportowych w Łańcucie. Zawody odbywały się w dwóch konkurencjach: indywidualnej i zbiorowej.

Zaznaczyć należy, że dla nas była to wspaniała zabawa i długo oczekiwane [po pandemii] spotkanie przyjaciół z Podkarpacia. Emocji było sporo, pomysłów na właściwą taktykę rozgrywek równie dużo. Trudno jest wskazać wiodącą konkurencję, ale największym zainteresowaniem cieszył się „rzut beretem na odległość", tu musieliśmy ustąpić miejsca naszym przyjaciołom z Krosna, którzy okazali się lepsi od nas. W drodze powrotnej - mocne postanowienie, że na X Spartakiadę wybierzemy się bogatsi o zdobyte doświadczenia i poprawimy wyniki.

Wróciliśmy z pucharem i dyplomem za zdobyte V miejsce w obu konkurencjach.

zobacz galerię...

Choosing the best web hosting some times could be difficulty if you dont know what to look for. Read hosting reviews and if you may like we highly recommend using green hosting servers.

Pogoda w Przemyślu

Pogoda w Przemyślu

Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości 
Free Joomla Templates designed by Joomla Hosting