Karnawałowe wydarzenia w PUTW

Uczestnictwem w widowisku "Upiór w Operetce" słuchacze PUTW zakończyli okres karnawału. 10 lutego 2018 roku  w zimowej, mroźnej scenerii wyjechaliśmy do Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie, by wziąć udział w tym karnawałowym spektaklu podczas którego wysłuchaliśmy w wykonaniu solistów Opery znanych arii między innymi z Wesołej Wdówki, Barona Cygańskiego, Nocy w Wenecji i innych popularnych, chętnie słuchanych utworów. Taniec z szablami, Czardasz i inne arcydzieła muzyki klasycznej z wirtuozerską sztuką  przedstawił skrzypek  Bogdan Kierejsza, którego występ spotkał się z ogromnym aplauzem publiczności. Wszystko to zwieńczone zostało fabułą, w którą wprowadzał widzów zakochany w Solistce  "Upiór" uważnie śledzący zakulisowe wydarzenia i układy Opery.

Spektaklowi towarzyszyła feria świateł tworząc nastrój magicznej fantastyki. Należy dodać ,że wyjazd do opery  nie był jedynym wydarzeniem związanym z okresem karnawału. Na początku stycznia  w Klubie Osiedlowym przy ulicy Glazera  odbyła się zabawa noworoczna połączona z Tradycyjnym Opłatkiem. Oprawa muzyczna i poczęstunek jak zwykle nie zawiodły i stanowiły miły, nieodłączny akcent wspólnej zabawy.

zobacz galerię...

Choosing the best web hosting some times could be difficulty if you dont know what to look for. Read hosting reviews and if you may like we highly recommend using green hosting servers.

Pogoda w Przemyślu

Pogoda w Przemyślu

Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości 
Free Joomla Templates designed by Joomla Hosting