Spartakiada Sportowa w Łańcucie 18.06.2016 r.

18  czerwca 2016 roku w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Łańcucie pod hasłem "Aktywni Seniorzy" odbyła się V Spartakiada Sportowa  UTW z Podkarpacia.
Do Łańcuta z Przemyśla wybrała się grupa 25 osób, wśród nich byli słuchacze i sympatycy PUTW, zawodnicy i kibice. Na halę sportową wprowadziła uczestników  Orkiestra Dęta Miasta Łańcuta. Startowaliśmy w konkurencjach grupowych (zajmując III miejsce) i indywidualnych, by w końcowej klasyfikacji zająć IV miejsce. W Spartakiadzie uczestniczyło 7 drużyn UTW z Podkarpacia. Oprócz sportowej rywalizacji była to okazja do spotkania się z kolegami - seniorami  z Łańcuta, Jasła, Krosna, Rzeszowa, Strzyżowa i Tarnobrzegu.
Impreza przebiegała w atmosferze zabawy, śmiechu i ogólnej serdeczności. Gospodarze jak zawsze spisali się na medal, a sportowe emocje zakończył wspólny obiad z porcją pysznej szarlotki na deser. Nad właściwą organizacją wyjazdu grupy z Przemyśla czuwał nasz kolega Janusz Musz.
Klasyfikacja medalowa naszych kolegów:
rzut do kosza: II miejsce - Krystyna Mik
rzut do kosza: III miejsce - Helena Kołcz
rzut beretem: III miejsce - Maria Tabinowska
rzut piłką lekarską: III miejsce - Stanisław Wielgosz

zobacz galerię...

Choosing the best web hosting some times could be difficulty if you dont know what to look for. Read hosting reviews and if you may like we highly recommend using green hosting servers.

Pogoda w Przemyślu

Pogoda w Przemyślu

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości 
Free Joomla Templates designed by Joomla Hosting