Ognisko - 07.07.2018 r.

"Kompetentny senior ambasadorem wiedzy" to tytuł projektu, którego współrealizatorem  jest Przemyski Uniwersytet Trzeciego Wieku. Autorem i głównym koordynatorem  jest Państwowa Wyższa Szkoła Wschodnioeuropejska w Przemyślu i Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Od kwietnia 2018 roku, grupa 40 słuchaczy  naszego Stowarzyszenia uczestniczy w realizacji tego projektu. W doskonale wyposażonych pracowniach, pod kierunkiem wysokiej klasy fachowców  mamy możliwość nauki języka angielskiego  na poziomie A1 i A2 a grupa chętnych, by poznawać tajniki obsługi komputera  bierze udział w zajęciach informatycznych. Wielkim zainteresowaniem cieszą się wykłady o różnorodnej, ciekawej tematyce.
Lipiec i sierpień to czas przeznaczony na zajęcia typowo relaksujące jakimi są wycieczki i spotkania. 7 lipca  bieżącego roku uczestnicy projektu spotkali się przy ognisku. Z tego dnia towarzyszą nam miłe wspomnienia. Nic bardziej nie integruje, nie odpręża, nie wzmacnia przyjaźni jak wspólne, wieczorne ognisko i jego niezapomniana atmosfera. Stąd też w ciepły, lipcowy dzień pod biwakową wiatą w scenerii Kopca Tatarskiego rozbrzmiewała muzyka, były wspólne tańce, piosenki biesiadne. Uroku spotkaniu dodawało otoczenie; letni wieczór i dobry nastrój uczestników.

zobacz galerię...

Choosing the best web hosting some times could be difficulty if you dont know what to look for. Read hosting reviews and if you may like we highly recommend using green hosting servers.

Pogoda w Przemyślu

Pogoda w Przemyślu

Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości 
Free Joomla Templates designed by Joomla Hosting