Dzień Kobiet - 08.03.2019 r.

Należy przyznać, że Dzień Kobiet to wyjątkowe Święto .
W przededniu 8 marca panowie w naszym Stowarzyszeniu przejęli inicjatywę. W zaprzyjaźnionym Klubie Osiedlowym przy ulicy Glazera odbyła się uroczystość, której gospodarzami czuli się nasi koledzy.
W ciepłych i jakże serdecznych słowach kolega Romek Fok przywitał Panie, które potem otrzymały kolorowe tulipany.
Maciek Krzywka sprawił nie lada niespodziankę. Jak przystało na Stowarzyszenie, którego nadrzędnym celem jest poszerzanie wiedzy owa „ niespodzianka zawierała pierwiastek dydaktyczny”.  Zebrani wysłuchali multimedialnego wykładu : „ Skąd się wziął Dzień Kobiet". W swym wystąpieniu przedstawił długą i nieco burzliwą historię tego Święta. Dowiedzieliśmy się, że Matronalia to obchodzony na całym świecie Dzień Kobiet mający swą historię w starożytnym Rzymie i protestach sufrażystek.
Przy dyskretnych dźwiękach lubianej muzyki, lampce wina i orzechowym torcie, czytaniu aforyzmów o kobietach i monologach o nich w radosnej i świątecznej atmosferze czas nam mile upłynął.

zobacz galerię...

Choosing the best web hosting some times could be difficulty if you dont know what to look for. Read hosting reviews and if you may like we highly recommend using green hosting servers.

Pogoda w Przemyślu

Pogoda w Przemyślu

Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości 
Free Joomla Templates designed by Joomla Hosting