Teneryfa 11.03. - 17.03.2018 r.

Kolejnym wyjazdem zagranicznym w ramach projektu „Europejska edukacja seniorów potrzebą chwili Przemyskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku”  ERASMUS+  był kurs szkoleniowy pt. „Public speaking and presentation skills for teachers, trainers and education staff" (Umiejętność wystąpień publicznych i prezentacji dla nauczycieli, trenerów i kadry edukacyjnej)  w dniach 11/03/2018 –17/03/2018, który się odbył w Puerto de la Cruz na Teneryfie, w Hiszpanii.

W kursie uczestniczyły dwie przedstawicielki Przemyskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku: Pani Helena Warda i Krystyna Słupecka-Flis.

Jak wspominają uczestniczki kursu:

„Podróż z Przemyśla do Puerto de la Cruz była bardzo trudna i stresująca.  Lot trwał 6 godzin. W mroku nocy odnalazłyśmy nasz hotel Blue Sea.  Warunki zakwaterowania i wyżywienie były bardzo dobre. Razem z nami w kursie uczestniczyło łącznie 12 osób, w tym  przedstawiciele Rumunii, Węgier,  Słowenii i Portugalii. Oprócz nas uczestniczyło również 5 osób z Polski.

Wykłady i ćwiczenia trwały po 6 godzin każdego dnia. Zajęcia prowadzone były przez Pana Francesco Tarantino, Dyrektora  instytucji szkoleniowej dla kadr edukacyjnych, partnera w projekcie. Pan Tarantino  jest człowiekiem młodym, doskonale merytorycznie przygotowanym, niezwykle przyjaznym.

Praktyczne ćwiczenia odbywały się w 6-osobowych międzynarodowych grupach. Polegały na nauce metod i technik efektywnych wystąpień publicznych, które mogą być przydatne przy różnych okazjach. Dzięki tym zajęciom i doskonalej współpracy z młodszymi koleżankami  w grupach zdobyłyśmy wiele cennych informacji oraz miałyśmy okazję doskonalenia naszej znajomości języka angielskiego. Wyjazd na ten kurs oceniamy bardzo pozytywnie, a widoki krajobrazów Teneryfy pozostaną nam na długo w pamięci.”

zobacz galerię...

Choosing the best web hosting some times could be difficulty if you dont know what to look for. Read hosting reviews and if you may like we highly recommend using green hosting servers.

Pogoda w Przemyślu

Pogoda w Przemyślu

Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości 
Free Joomla Templates designed by Joomla Hosting